Sun, Oct 03 - 2021

Division 3 Sunday

Ayrfield United

Naas AFC

11:00
Foxhill Park

Division 3 Sunday

Esker Celtic FC

Kilnamanagh A.F.C

11:00
St. Catherines Park Pitch 7 Lucan /Willsbrook Park Lucan

Senior Sunday

Kilnamanagh A.F.C

Malahide United AFC

11:00
Ned Kelly Park

Division 3 Sunday

Loughshinny United

Wayside Celtic

11:00
Loughshinny

Senior 1 Sunday

UCD FC

Glenville FC

11:00
Belfield

U19 Charles Lee

Home Farm FC

Malahide United AFC

11:00
VEC Grounds White Hall

Senior Sunday

Sacred Heart Firhouse Clover

Wayside Celtic

11:00
Killenarden Hill, Tallaght

Premier Sunday

Boyne Rovers

Raheny United

11:00
Parklane

Premier 1 Sunday

Whitehall Rangers

Knockmitten United

11:00
Paddy Mahoney Park

Premier 1 Sunday

Bangor GG FC

Blessington FC

11:00
Greenhills Park

Premier 1A Sunday

Mountview CFC

Palmerstown FC

11:00
#1 Hartstown Park Phillips Church Entrance

Senior 1A Sunday

Drumcondra FC

Tullamore Town FC

11:00
Baskin Lane

Premier 1A Sunday

Balscadden FC

Eastwall Bessborough

11:00
Ringcommons Sports Centre

Premier 1A Sunday

Edenderry Town FC

Drogheda Boys & Girls FC

11:00
Paddy Mahoney Park

Senior 1B Sunday

Ayrfield United

Pegasus/St. James

11:00
Ayrfield

Senior 1A Sunday

Newtown Rangers AFC

Dublin University FC

11:00
Farrell Park, Ballymana Lane, Kiltipper, Dublin 24

U20 Premier

Leicester Celtic FC

Ballyoulster United AFC

11:00
Loreto Park

Major Sunday - Ledburn Cables Ltd

Finglas United

Beechwood FC

11:00
Larney Park

Division 3 Sunday

Spartak Dynamo FC

Finglas United

11:00
Marlay Park

Division 3A Sunday

Rivervalley Rangers

DCU FC

11:00
Rivervalley Park

Division 3A Sunday

SVS

Knocklyon United

11:00
Shanganagh Park

Division 3A Sunday

Trinity Donaghmede FC

Ardmore Rovers FC

11:00
Father Collins park donaghmede

Senior 1 Sunday

Ballymun United FC

Skerries Town FC

11:00
Ballymun United Soccer Complex

Premier Sunday

Colepark United

Cabinteely FC

12:00
CIE works (The Farm)

Division 3 Sunday

Verona FC

Iveagh Celtic

12:30
Parish Field, Blanchardstown

Premier 1A Sunday

Maynooth University Town

Woodfarm FC

12:30
Maynooth University

U20 Premier

Naas AFC

Suncroft FC

14:00
Naas Sports Centre, Caragh Road, Naas West

Premier Sunday

Ballymun United FC

Park Celtic

14:30
Ballymun United Soccer Complex

U19 Paddy Lee

Ashbourne Utd FC

Naas AFC

14:30
Archerstown Astro, Ashbourne

Major Sunday - Ledburn Cables Ltd

St. Pauls Artane

Ratoath Harps FC

14:30
McAuley Pk. Pitch no 2

Get the ClubZap app

Get live information for Leinster Senior League on the ClubZap app

Leinster Senior League

Navigation

Home

Clubs

News

Powered by

lsl.ie © 2021